Epson Vivid Magenta T55K30N UltraChrome HDX/HD
Kód: EC13T55K30NPodrobný popis
Singlepack Vivid Magenta T55K30N UltraChrome HDX/HD
*700 ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 1.12 kg |
| EAN: | 8715946728179 |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Celkový objem náplně: | 700 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 4.9 |
| Hmotnosť: | 1.12 kg |
| Kód výrobcu: | C13T55K30N |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 33.7x11.9x4.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
