Epson Vivid Light Magenta T54X600 UltraChrome HDX
Kód: EC13T54X60NPodrobný popis
Originální inkoustová cartridge Epson
* 350 ml
*light magenta
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 8715946728131 |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Celkový objem náplně: | 350 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 4.9 |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| Kód výrobcu: | C13T54X60N |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 26.4x11.9x4.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
