Epson T55W8 Matte Black Ink Cartridge
Kód: EC13T55W800Podrobný popis
Ink Cartridge Epson UltraChrome Pro10 - 200 ml Matte Black, matná černá
Kompatibilní s:
SureColor P5360 - 17"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8715946717432 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Celkový objem náplně: | 200 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 4 |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Kód výrobcu: | C13T55W800 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 21.7x11.7x4 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
