Epson Singlepack Vivid Magenta T44Q340
Kód: EC13T44Q34NPodrobný popis
Singlepack Vivid Magenta T44Q34N UltraChrome PRO 12
*350 ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 8715946727776 |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Celkový objem náplně: | 350 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 4.5 |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Kód výrobcu: | C13T44Q34N |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 24.7x11.8x4.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
