Epson P-Series 64" Photo Black IIPS Ink 1600ml
Kód: EC13T56F100Podrobný popis
EPSON P-Series 64" Photo Black IIPS Ink 1600ml
Detaily
* Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| EAN: | 8715946726427 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Celkový objem náplně: | 1600 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 4.4 |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| Kód výrobcu: | C13T56F100 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 19.3x40.8x4.4 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
