Epson Light Cyan T55K500 UltraChrome HDX/HD, 700 ml
Kód: EC13T55K500Podrobný popis
Singlepack Light Cyan T55K500 UltraChrome HDX/HD 700ml
Kompatibilní hlavní jednotky
*SureColor SC-P6000 STD
*SureColor SC-P6000 STD Spectro
*SureColor SC-P7000 STD
*SureColor SC-P7000 STD Spectro
*SureColor SC-P7000 Violet Spectro
*SureColor SC-P7000V
*SureColor SC-P8000 STD
*SureColor SC-P8000 STD Spectro
*SureColor SC-P9000 STD
*SureColor SC-P9000 STD Spectro
*SureColor SC-P9000 Violet Spectro
*SureColor SC-P9000V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 8715946717289 |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Celkový objem náplně: | 700 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 4.9 |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Kód výrobcu: | C13T55K500 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.9x33.6x4.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
