Epson inkoustová náplň/ C13T37884010/ multipack/ 378 Claria Photo HD/ Expression Photo XP-8500, XP-8505/ 6 barev
Kód: 2888232Podrobný popis
Inkoust Claria Photo HD je určen fotografickým nadšencům, kteří chtějí tisknout a vystavovat své fotografie. Zaručuje hladké tónové přechody, hluboké přirozené odstíny černé a bohaté, zářivé barvy.
Barva: Multipack Black/Cyan/Magenta/Yellow/Light Cyan/Light Magenta
Výtěžnost: Černá 240 stran, barvy 360 stran
Kompatibilní zařízení:
Expression Photo XP-8500
Expression Photo XP-8600
Expression Photo XP-8605
Expression Photo XP-8700
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8715946646473 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Celkový objem náplně: | 27,4 ml |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 7.5 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Kód výrobcu: | C13T37884010 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.1x19.2x7.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
