EPSON ink Singlepack UltraChrome XD3 Yellow T50M4 700ml
Kód: 1092646Podrobný popis
Originální cartridge Epson T50M4, C13T50M400, barva žlutá (yellow), výtěžnost 700 ml. Pro tiskárny Epson SureColor P7700D, SureColor SC-T7700D
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 1.04 kg |
| EAN: | 8715946692845 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Celkový objem náplně: | 700 ml |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 4.9 |
| Hmotnosť: | 1.04 kg |
| Kód výrobcu: | C13T50M400 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.8x35.2x4.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
