EPSON ink Singlepack Photo Black T46S1 UltraChrome Pro 10 ink 25ml
Kód: EC13T46S100Podrobný popis
Inkousty Epson byly vyvinuty tak, aby fungovaly v harmonii s tiskárnami Epson. Výsledkem je zřetelný text odolný vůči rozmazání, který vydrží po celé generace.
Barva: Black
Výtěžnost: 25 ml
Kompatibilní zařízení:
SureColor SC-P700
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8715946680828 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.7 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Kód výrobcu: | C13T46S100 |
| Objem kazety: | 25 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.9x11.3x3.7 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
