EPSON ink Multipack "Hvězdice" 4-colours 603XL Ink
Kód: EC13T03A64010Podrobný popis
Výtěžnost: černá 550 stran, barvy 350 stran
Barva: Černá, Cyan, Yellow, Magenta
Vhodná hlavní zařízení:
WorkForce WF-2850DWF
Expression Home XP-2100
Expression Home XP-3100
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8715946668208 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 4.9 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Kód výrobcu: | C13T03A64010 |
| Objem kazety: | 4 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.1x16.2x4.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
