EPSON ink Multipack "Hvězdice" 4-colours 603 Ink
Kód: EC13T03U64010Podrobný popis
Výtěžnost: černá 150 stran, barvy 130 stran
Barva: Černá, Magenta, Yellow, Cyan
Vhodná hlavní zařízení:
WorkForce WF-2850DWF
Expression Home XP-2100
Expression Home XP-3100
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 8715946668246 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 4.6 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Kód výrobcu: | C13T03U64010 |
| Objem kazety: | 2,4 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.1x16.2x4.6 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
