EPSON ink Multipack "Hvězdice" 3-colours 603 Ink
Kód: EC13T03U54010Podrobný popis
Výtěžnost: 130 stran
Barva: Yellow, Magenta, Cyan
Vhodná hlavní zařízení:
WorkForce WF-2850DWF
Expression Home XP-2100
Expression Home XP-3100
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8715946674148 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 6.1 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Kód výrobcu: | C13T03U54010 |
| Objem kazety: | 2,4 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.5x14.1x6.1 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
