EPSON Ink čer WorkForce Pro WF-C869R Black XL Ink Supply Unit 402,1 ml (22.500 str.)
Kód: EC13T97310NPodrobný popis
WorkForce Pro WF-C869R Black XL Ink Supply Unit
*402,1 ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| EAN: | 8715946728827 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Celkový objem náplně: | 402,1 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 8.9 |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| Kód výrobcu: | C13T97310N |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.5x36.8x8.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
