EPSON Ink čer WF-8xxx Series Ink Cartridge XL Black (5.000 str.)
Kód: 1188022Podrobný popis
WF-8xxx Series Ink Cartridge XL Black
* 100 ml
* 5 000 str.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 8715946726878 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Celkový objem náplně: | 100 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Kód výrobcu: | C13T75514N |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 19x11.8x3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 5000 počet stran, 3001 - 5000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
