EPSON ink čer Singlepack "Hvězdice" Black 603XL Ink
Kód: EC13T03A14010Podrobný popis
Výtěžnost: 500 stran
Barva: Černá
Vhodná hlavní zařízení:
WorkForce WF-2850DWF
Expression Home XP-3100
Expression Home XP-2100
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8715946666358 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 2.5 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | C13T03A14010 |
| Objem kazety: | 8,9 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.2x9.8x2.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 500 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
