EPSON ink čer Singlepack "Hvězdice" Black 603 Ink
Kód: EC13T03U14010Podrobný popis
Výtěžnost: 150 stran
Barva: Černá
Vhodná hlavní zařízení:
WorkForce WF-2850DWF
Expression Home XP-2100
Expression Home XP-3100
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8715946666730 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 2.9 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | C13T03U14010 |
| Objem kazety: | 3,4 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14x9.8x2.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 150 počet stran, 100 - 250 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
