EPSON Ink bar WorkForce Pro WF-C869R Cyan XL Ink Supply Unit 192,4 ml (22.500 str.)
Kód: EC13T97320NPodrobný popis
Epson WorkForce Pro WF-C869R Cyan XL Ink
* 192,4 ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 8715946728834 |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Celkový objem náplně: | 192,4 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 9 |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Kód výrobcu: | C13T97320N |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 36.9x16.8x9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
