EPSON ink bar Stylus Photo R2000 - Magenta
Kód: EC13T15934010Podrobný popis
Originální náplň Epson
Barva: Magenta
Výtěžnost: 17 ml
Kompatibilní zařízení
Epson Stylus Photo R200
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8715946482569 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 3.3 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Kód výrobcu: | C13T15934010 |
| Objem kazety: | 17 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.2x14.1x3.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 1200 počet stran, 1001 - 1500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
