EPSON ink bar Singlepack "Lední medvěd" Magenta 26XL Claria Premium Ink
Kód: EC13T26334012Podrobný popis
Inkoust Claria Premium zaručuje tisk výrazných, čitelných dokumentů a výjimečných lesklých fotografií s ostrými detaily a bohatými, zářivými barvami. Dokonalá rovnováha pro moderní domácnost.
Barva: Magenta
Výtěžnost: 700 stran
Kompatibilní zařízení:
Epson Expression Premium XP-600
Expression Premium XP-610
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8715946625706 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 2.6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | C13T26334012 |
| Objem kazety: | 9,7 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.5x14x2.6 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 700 počet stran, 501 - 1000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
