EPSON ink bar Singlepack "Hvězdice" Magenta 603 Ink
Kód: EC13T03U34010Podrobný popis
Výtěžnost: 130 stran
Barva: Magenta
Vhodná hlavní zařízení:
WorkForce WF-2850DWF
Expression Home XP-2100
Expression Home XP-3100
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8715946666778 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 2.5 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | C13T03U34010 |
| Objem kazety: | 2,4 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.4x14x2.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 130 počet stran, 100 - 250 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
