EPSON ink bar 103 EcoTank Cyan ink bottle
Kód: 1091868Podrobný popis
Při použití inkoustů Epson dosáhnete nepřekonatelných výsledků při tisku doma, v kanceláři i v profesionálním studiu. Vytěžte ze své tiskárny více.
Výtěžnost: 7500 stran
Barva:Tyrkysová
Kapacita:65 ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8715946655857 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 5.9 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Kód výrobcu: | C13T00S24A |
| Objem kazety: | 65 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.9x5.9x5.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Lahvičky a tuhé inkousty |
| Výtěžnost kazety: | 7500 počet stran, 5001 - 10000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
