CANON Zásobník inkoustu PFI-4100 pro imagePROGRAF PRO-1100, Photo black (80ml)
Kód: 35120659Podrobný popis
Originální inkoust Canon PFI-4100PBK (6777C001), photo černý, 80 ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Canon |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 4549292238020 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Celkový objem náplně: | 80 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 9.1 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Kód výrobcu: | 6777C001 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.8x11.8x9.1 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
