CANON INK PFI-310 MBK, TX-4100
Kód: 351201627Podrobný popis
Originální matná černá cartridge Canon PFI-310MBK, 2358C001. Obsahuje 330 ml.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Canon |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 4549292098174 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Celkový objem náplně: | 330 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 5.5 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| Kód výrobcu: | 2358C001 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.4x14.4x5.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
