CANON INK PFI-310 BK, TX-4100
Kód: 351201626Podrobný popis
Originální cartridge Canon PFI-310BK, barva černá (black), výtěžnost 330 ml.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Canon |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 4549292098181 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Celkový objem náplně: | 330 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 5.6 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| Kód výrobcu: | 2359C001 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.4x14.5x5.6 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
