Canon CARTRIDGE PG-575/CL-576 PVP pro PIXMA TS355xi, TR475xi (100 str.)
Kód: 1050549Podrobný popis
Canon CARTRIDGE PG-575/CL-576 PVP pro PIXMA TS355xi, TR475xi (100 str.)
Každá kazeta je navržena pro dlouhotrvající výsledky a umožňuje vytisknout až 100 stran dokumentů formátu A4.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Canon |
|---|---|
| Záruka: | 6 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.322 kg |
| EAN: | 8714574679730 |
| Délka: | 20.1 cm |
| Hmotnosť: | 0.322 kg |
| Šířka: | 11.9 cm |
| Tisková technologie: | Inkoustová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Výška: | 6.9 cm |
| Záruka: | 6 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
