Canon Cartridge PG-540L EUR černý pro PIXMA MG2150,MG2250, MG3150,3550,3650, MG4150,4250, MX4150,4250, TS515x (300 str.)
Kód: 1002668Podrobný popis
cartridge Canon PG-540L - černá
Výtěžnost: 300 str.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Canon |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 4549292192025 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Celkový objem náplně: | 11 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 5.5 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Kód výrobcu: | 5224B001 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.2x8.4x5.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 300 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
