Canon CARTRIDGE PFI-300 R červená pro imagePROGRAF PRO-300
Kód: 543734Podrobný popis
Originální cartridge Canon PFI-300R
* barva červená (red)
* výtěžnost 14,4 ml
* Pro tiskárny Canon imagePROGRAF PRO-300
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Canon |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4549292159042 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Červená (Red) |
| Celkový objem náplně: | 14,4 ml |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 4199C001 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10x5x1 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
