MSI PRO/AP272P 14M-1077EU/AIO/i5-14400/8GB/512GB/Intel int/W11H/3R
Kód: 1882100059Podrobný popis
MSI Pro AP272P Černá
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-14400 (10 jader - 6P + 4E, 16 vláken, P-core 2,5/4,7 GHz, E-core 1,8/3,5 GHz, 20 MB cache)
Paměť: 8GB(8GB*1) DDR5 SDRAM 2800(5600)MHz SO-DIMM
Počet slotů: 2 (1 volný)
Maximální velikost paměti: 64Gb
Pevný disk: 512GB M.2-2280 M-KEY PCIe GEN3x4 w/o DRAM NVMe
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 27" 1920x1080 (FHD) IPS,, 1000:1, 16,7mil.
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 730
Audio: 2 x 3W
Webkamera: 2.0MP (1080P)
Klávesnice: USB
Myš: SM9023M, USB
Síť: Intel I219-V
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E+BT5.3
Napájení: 120W
Boční porty:
*2x USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A
*2x USB 2.0 Type A
Zadní porty:
*1x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C (R)
*1x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A (R)
*2x USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A (R)
*2x USB 2.0 Type A (R)
*1x RJ45
*1x (v2.1) HDMI out
*1x (v1.4) DP out
*1x Line-out (R)
*1x Mic-in (R)
Barva: Černá
Rozměry (ŠxHxV): 613.49 x 268.00 x 457.66mm
Hmotnost: 7kg
Záruka: 3 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11.59 kg |
| EAN: | 4711377418232 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel 14. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 11.59 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Kód výrobcu: | PRO AP272P 14M-1077EU |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Max.frekvence jádra CPU: | 4,7 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | AP272P 14M-1077EU |
| Modelová rada: | Intel Iris/Intel UHD Graphics, MSI PRO |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 5600 MHz |
| Paměť RAM: | 8 GB |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Přesný model CPU: | i5-14400 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Thunderbolt 5: | 0 přední, 0 zadní |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0: | 2 zadní, 2 přední |
| USB 3.x: | 2 přední, 3 zadní |
| USB 3.x Type-C: | 1 zadní, 0 přední |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadní, 0 přední |
| VESA standard: | Ano |
| VGA: | 0 počet |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,5 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Výkon zdroja: | 120 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
