Lenovo IdeaCentre/27ILL11/27"/FHD/U5-226V/16GB/512GB/Intel int/bez OS/Šedá/2R
Kód: LNPF0JW000UCKPodrobný popis
Model: Lenovo IdeaCentre AIO 27ILL11
Barva: Šedá (Cloud Grey)
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core Ultra 5 226V, (8 jader - 4P + 4LPE / 8 vláken, P-core 2,1/4,5GHz, LP E-core 2,1/3,5GHz, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB Intel Smart Cache, Intel AI Boost až 40 TOPS)
Displej: 27" FHD (1920x1080) IPS 300 nitů antireflexní, 100Hz, 99% sRGB, bezrámečkový ze 3 stran, hardwarové potlačení modrého světla, nedotykový displej
Dotykový: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc Graphics 130V
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Rozšiřujicí sloty pevného disku: Dva sloty M.2 (jeden pro WLAN, jeden pro SSD)
Optická mechanika: ne
Pero: ne
Paměť: 1x 16GB integrovaná LPDDR5x-8533, MoP Memory
Počet paměťových slotů (celkem/volné): bez slotů (0/0)
Maximální podporovaná paměť: nelze doplnit (max. 16 GB LPDDR5x-8533)
Síť: Ethernet (Integrovaný 100/1000M)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Zadní konektory:
* 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2)
* 2x USB-A (vysokorychlostní USB / USB 2.0)
* 1x HDMI-in
* 1x HDMI® 2.1 TMDS
* 1x RJ-45
* 1x napájecí konektor
Boční konektory (vpravo):
* 1x USB-C® (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), pouze přenos dat
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm)
Tlačítka (vlevo)
* 1x Přepínání kamery
* 1x Tlačítko napájení
Čtečka karet: ne
Webkamera: 5,0 MP
Mikrofon: Duální mikrofon
Audio: kodek Realtek® ALC233; 3Wx2, HARMAN
Rozměry: 611,72 × 192,1 × 471,66 mm
Hmotnost: cca 7,1 kg
Napájení: zdroj 90W 89% adaptér
Klávesnice: Drátová USB Calliope klávesnice, Cloud Grey, čeština/slovenština
Myš: Drátová USB Calliope myš, Cloud Grey
Záruka: 2 roky Courrier/carry-in
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_27ILL11?M=F0JW000UCK
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.73 kg |
| EAN: | 199275023804 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| DP/mini DP: | 0 počet |
| DVI: | 0 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 2 počet |
| Hmotnosť: | 10.73 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Kód výrobcu: | F0JW000UCK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Max.frekvence jádra CPU: | 4,5 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | 27ILL11 |
| Modelová rada: | Intel Arc/Intel Graphics, Lenovo IdeaCentre |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost: | 8533 MHz |
| Paměť RAM: | 16 GB |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Počet USB portů: | 4 celkem |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Přesný model CPU: | U5-226V |
| PS/2: | 0 zadní |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0: | 0 přední, 0 zadní |
| USB 3.x: | 3 zadní, 0 přední |
| USB 3.x Type-C: | 1 zadní, 0 přední |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadní |
| VESA standard: | Ne |
| VGA: | 0 počet |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,1 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 34.5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 77.4x57x34.5 |
| Šírka jedn. balenie: | 77.4 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR5x |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
| Výkon zdroja: | 90 W |
| Výška jedn. balenie: | 57 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
