HP AiO EliteStudio 8 G1i 24 NT U5 235,1x16GB DDR5,512GB M.2,WiFi7+BT,usb kl. a myš,280W pl.,DP+HDMI+TB4(PD100W),Win11Pro
Kód: 1521971Podrobný popis
HP EliteStudio 8 All-in-One G1i 23.8 inch Desktop AI PC
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 235 (14 jader - 6P + 8E, 14 vláken, P-core 3,4/5,0 GHz, E-core 2,9/4,4 GHz, 24 MB cache)
Paměť: 1x 16 GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů: 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 23,8", FHD (1920 x 1080), IPS, antireflexní, Low Blue Light, 250 nitů, 99% sRGB
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: Kodek Realtek ALC3252, interní reproduktor
Webkamera: 5Mpx pevná kamera RGB (výsuvná) se senzorem okolních barev (ACS), nastavitelným sklonem (15 stupňů) a integrovanými duálními mikrofony (vysoký SNR)
Klávesnice: Kabelová klávesnice HP 125 v2
Myš: Kabelová myš HP 125
Síť: Intel® I219LM GbE
Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi 7 BE200 (2x2) a Bluetooth® 5.4
Napájení: 280W interní napájecí zdroj, až 93% účinnost, aktivní korekce PFC
Boční porty:
*1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s
*1x Univerzální 3,5mm zvukový konektor
*1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 20 Gb/s (nabíjecí 15 W)
Zadní porty:
*1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s
*1x Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 40 Gb/s (100W USB Power Delivery, přepínač KVM)
*2x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (možnost probuzení klávesnice)
*1× USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (s rozhraním DisplayPort™ Alt Mode)
*1x port RJ-45
*1x výstup HDMI 2.1
*1x port DisplayPort™ 2.1
Rozšiřující sloty:
*1× M.2 2230 (WLAN)
*2× M.2 2280 (SSD)
Barva: Světle stříbrná
Rozměry (ŠxHxV): 539,6x319,4 x 52,5 mm
Hmotnost: cca 6,3 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12.26 kg |
| EAN: | 199642423541 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVI: | 0 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Stříbrná |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 12.26 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | C8TQ4ET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | G1i |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Přesný model CPU: | U5-235 |
| PS/2: | 0 zadný |
| TCO Certified number: | AE125050008 |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 predný, 0 zadný |
| USB 3.x: | 3 zadný, 1 predný |
| USB 3.x Type-C: | 1 predný, 1 zadný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 1 zadný |
| VGA: | 0 počet |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Záruka: | 36 |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Hĺbka jedn. balenie: | 48 |
| Klávesnica: | Drátová |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,0 GHz |
| Modelový rad: | HP EliteStudio 8 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Počet USB portov: | 7 celkom |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 74x20x48 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 74 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
| Výkon napájacieho zdroja: | 280 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 20 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,4 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
