UBNT PowerBeam M2, venkovní, 2.4GHz MIMO, 2x 18dBi, AirMAX
Kód: 52607209444Podrobný popis
Popis produktu
PowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena, instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačítko pro uvolnění hlavní jednotky (zářiče) což byl problém u starší generace.
Uvnitř PowerBeamu se nachází výkonný MIPS procesor Atheros 74KC s frekvencí 560MHz, kterému sekunduje 64MB operační paměti typu DDR2 a 8MB Flash paměť. Síťový port podporuje 10/100 Ethernet a lze po něm jednotku napájet pasivním PoE 24V/0,5A (aktivní PoE dle 802.3af není podporováno). Teoretická maximální propustnost jednotky je 300Mbit (MCS15, 802.11n, 2x2 MIMO, při šířce kanálu 40MHz).
InnerFeed technologie
InnerFeed™ technologie integruje rádiovou část do zářiče od antény čímž odpadá potenciální ztráta na RF kabelu.
Ekcelentní směrovost
Tvar a velikost PowerBeamu nabízí nejvyšší možný zisk antény. Navíc díky ekcelentní směrovosti Vám bude PoweBeam skvěle pracovat i ve více zarušeném prostředí.
airMAX
Největší výhodou jakéhokoliv airMAX zařízení je vedle vysoké přenosové rychlosti díky standardu 802.11n využití časového multiplexu TDMA. Protokol TDMA airMAX umožňuje vynikající škálovatelnost a vysokou propustnost při zachování nízkých latencí v PtMP sítích.
Obsah balení
• Zařízení
• PoE napájecí zdroj
• Napájecí kabel
• Parabola
• Montážní kit k přichycení na stožár
• Plastová část pro držení zářiče
Technické parametry
Bezdrátové vlastnosti
Bezdrátové frekvence:2.4 GHz
WiFi standardy:802.11b/g, airMAX, 802.11n
Přenosová rychlost - 2.4GHz [Mb/s]:300
Vysílací výkon 2.4GHz [dBm]:28
Šifrování:WPA2 AES
2.4GHz MIMO:2 x 2
Typ antény:Vestavěná
Počet vestavěných antén:2
Zisk antény [dBi]:18
Konektory a rozhraní
Rychlost LAN:(1) 10/100Mbps
Napájení
Napájení přes PoE:24V DC
Typy PoE:PoE-In (pouze)
Max. spotřeba energie [W]:6
Fyzické charakteristiky
Použití:Venkovní
Tlačítka:Reset
Provozní teplota [°C]:-40 až 70
Hmotnost [g]:1795
Šířka [mm]:400
Výška [mm]:400
Hloubka [mm]:289
Hardware
CPU:MIPS 74Kc
Frekvence CPU [MHz]:560
RAM [MB]:64
Software
Operační mód:Klient, Repeater, AP Router, Access Point, Klient Router (wisp)
Podpora IPv6:Transparentní (režim bridge)
Výchozí IP adresa:192.168.1.20
Výchozí jméno a heslo:ubnt / ubnt
Dodatočné parametre
| Kategória: | Access Pointy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.24 kg |
| EAN: | 810354022609 |
| Barva: | Bílá |
| Citlivost: | -97 dBm |
| Frekvence Wi-Fi: | 2405 - 2475 MHz |
| Gigabit LAN: | Ne |
| Hloubka: | 289 mm |
| Hmotnost: | 1795 g |
| Hmotnosť: | 2.24000 kg |
| LAN: | Ano |
| Max. výstupní výkon: | 28 dBm |
| Modulace: | OFDM, BPSK, QPSK, QAM |
| Operační mód: | AP, Client, Bridge |
| Podpora POE: | Ano |
| Použití v exteriéru: | Ano |
| Použití v interiéru: | ne |
| Procesor: | Atheros MIPS 74Kc, 560 MHz |
| Provedení antény: | interní |
| Provozní teplota max: | 70 °C |
| Provozní teplota min: | -40 °C |
| Přenosová rychlost: | 150 Mbps |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozměry: | 420 × 420 × 289 mm |
| Rychlost portů: | 100 Mb/s |
| Shoda: | CE, FCC, IC |
| Spotřeba: | 6 W |
| Šířka: | 420 mm |
| Výchozí heslo: | ubnt |
| Výchozí IP: | 192.168.1.20 |
| Výchozí jméno: | ubnt |
| Výška: | 420 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi specifikace: | airMAX |
| Záruka: | 2 roky, 26 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 26 měsíce |
| Zisk: | 18 dBi |
| Napájení max (PoE): | 24 V |
| Polarizace: | horizontální a vertikální |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
