Kingston Flash Disk 64GB USB3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia M (Black + Blue)
Kód: 205011022Podrobný popis
Model: Kingston DataTraveler Exodia M
Provedení: Flash disk
Kapacita: 64 GB
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 type A
Barva: Modrá
Rozměry: 67.4 x 21.8 x 11.6 mm
Hmotnost: 10g
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | 64GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617326260 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 1.3 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 64GB |
| Kód výrobcu: | DTXM/64GB |
| Lightning: | Ne |
| Modelová rada: | Kingston DataTraveler Exodia M |
| Podpora více formátů: | Ne |
| Rozhraní: | USB 3.2 USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.4x10.1x1.3 |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Typ konektoru: | USB-A |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Záruka: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
