Samsung BAR Plus 128GB MUF-128BE4/APC
Kód: 2055180442Podrobný popis
Klasika v moderním provedení. Díky svému designu a výjimečné přenosové rychlosti se nová generace flash disků BAR Plus stane vaším nepostradatelným pomocníkem. Minimalistické kovové tělo se skvěle drží a je ukázkou stylu, který perfektně doplňuje vynikající výkon a spolehlivost.
Kapacita: 128 GB
Typ disku [3,5"HDD, 2,5"HDD, SSD, hybrid]: flash disk
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 (zpětně kompatibilní s USB 3.0/2.0)
Přenosová rychlost:
Čtení - až 400 MB/s
Zápis - až 60 MB/s
Provozní teplota: 0~60 ?
Rozměry [ŠxVxH): 15x40x12 mm
Hmotnost: 11,5 g
Záruka: 5 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | 128GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8801643230692 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Barva: | Šedá, Titan Gray |
| Hloubka jedn. balení: | 1.3 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 128GB |
| Kód výrobcu: | MUF-128BE4/APC |
| Materiál těla: | Kov |
| Modelová rada: | Samsung BAR Plus |
| Přesná rychlost čtení: | 400 MB/s |
| Přesná rychlost zápisu: | 60 MB/s |
| Rozhraní: | USB 3.2 USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.2x10.2x1.3 |
| Rychlost čtení: | 351 - 400 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 51 - 100 MB/s |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Typ konektoru: | USB-A |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Záruka: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
