Kingston Flash Disk 128GB Duo G2, USB 3.0
Kód: 443778Podrobný popis
Kingston® DataTraveler® Duo je vybaven dvěma USB konektory, které fungují jak s porty USB typu A, tak USB typu C, a zajišťují tak maximální kompatibilitu.
Inovativní design s dvojitým pohyblivým krytem dodává disku stylový a praktický vzhled a zabraňuje ztrátě krytu. Díky kapacitě až 256 GB2 můžete s DT Duo snadno přistupovat k dokumentům, fotografiím, videím, hudbě a dalším souborům a přenášet je mezi zařízeními USB-A a USB-C. Na produkt se vztahuje pětiletá omezená záruka, bezplatná technická podpora a legendární spolehlivost Kingston®.
Rozhraní: USB Type-A a USB Type-C
Rychlost: USB 3.2 Gen 1
Rozměry: 64mm x 21.2mm x 10.4mm
Váha: 10g
OS: Windows® 11, macOS® (v. 13.7.6 +), Linux (v. 4.4x +), Chrome OS™
Dodatočné parametre
| Kategória: | 128GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617351774 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Barva: | Zelená |
| Hloubka jedn. balení: | 1.2 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | DTDEG2/128GB |
| Materiál těla: | Plast |
| On the GO: | Ano OTG |
| OTG: | Ano |
| Podpora více formátů: | Ne |
| Rozhraní: | USB 3.2 USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.3x10.1x1.2 |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Typ konektoru: | USB-A + USB-C |
| Typ úložiště: | Flash USB |
| Záruka: | 60 |
| Značka + modelová řada: | DataTraveler Duo G2 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 128 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
