DELL LCD U5226KW - 52"/IPS/LED/6144x2560/21:9/120Hz/8ms/2000:1/400 cd/m2/DP/HDMI/THb/THB/VESA/3YNBD (210-BTFW)
Kód: DELL-U5226KWPodrobný popis
Dell UltraSharp 52 s Thunderbolt Hub U5226KW
Displej
*Viditelná úhlopříčka: 51,5"
*Typ panelu: IPS (In-Plane Switching)
*Zakřivení: 4200R
*Povrch displeje obrazovky: antireflexní 3H
*Maximální přednastavené rozlišení: 6144x2560 při 120 Hz
*Pozorovací úhel: 178°/178°
*Rozteč pixelů: 0,19644×0,19644 mm
*Pixely na palec (PPI): 129
*Kontrastní poměr: 2000:1
*Poměr stran: 21:9
*Jas: 400 cd/m2
*Doba odezvy: 5 ms GtG (fast mode)/8 ms GtG
*Barevná hloubka: 1,07 miliardy barev
*Barevný gamut: 100% sRGB
*Zvuk: 2× 9 W
Konektivita
*2× HDMI (HDCP 2.2) - podporuje rozlišení až 6144x2560, 120 Hz, VRR, dle specifikace HDMI 2.1 (FRL)
*2× DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2)
*4× USB-A - 10 Gb/s pro příchozí data
*3× USB-C - 10 Gb/s pro odchozí data
*1× Thunderbolt 4 - 40 Gb/s pro odchozí přenos (režim DisplayPort 1.4 Alt, napájení až 140 W EPR)
*1× RJ45, 2,5 GbE
*1× USB-A - 10 Gb/s pro příchozí data s nabíjením baterie 1.2
*2× USB-C - 10 Gb/s pro downstream, napájení až 27 W
Rozměry
*Výška se stojanem: 576,79-666,79 mm
*Šířka se stojanem: 1223,32 mm
*Hloubka se stojanem: 255 mm
*Výška bez stojanu: 529,05 mm
*Šířka bez stojanu: 1223,32 mm
*Hloubka bez stojanu: 111,94 mm
*Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 12,95 kg
*Hmotnost (včetně balení): 34,85 kg
Napájení
*Požadované napětí: 100 V AC až 240 V AC (50/60 Hz)
*Spotřeba energie při běžném provozu: 63,6 W
*Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,5 W/0,3 W
Rozsah provozní teploty
*0°C až 40°C
Rozsah provozní vlhkosti
*10% až 80% (bez kondenzace)
Přizpůsobení
*výškově nastavitelný stojan: 90 mm
*naklonění: -5° až 10°
*otáčení: -20° až 20°
*pivot: ne
*VESA uchycení: 200×200/200×100/100×100 mm
Záruka
*Typ: 3letá Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Služba Premium Panel Exchange
Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel.
Služba Advanced Exchange Service
Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
*Odkaz: https://www.dell.com/en-ie/shop/dell-ultrasharp-52-thunderbolt-hub-monitor-u5226kw/apd/210-btfw/monitors-monitor-accessories
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| EAN: | 5397321025153 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Stříbrná |
| Celkový výkon repro: | 18 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 2 počet |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ano |
| Flicker Free: | Ne |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 90 |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | 210-BTFW |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 2 000:1 statický |
| Model: | U5226KW |
| Modelová rada: | Dell UltraSharp |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| PIP: | Ano Picture in Picture |
| Pivot: | Ne |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178°/178° |
| Prohnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení - standard: | 6K |
| Rozměr VESA uchycení: | 200 x 200 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 143x29x90 |
| Rozteč bodů: | 0,19644 mm |
| Senzor okolního světla: | Ano |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1025090209 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 140 W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Profesionální grafické |
| Doba odozvy: | 5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 6144x2560 |
| Uhlopriečka: | 52 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
