DELL PC Tower Plus EBT2250/750W/U7-265/32GB/1TB SSD/Nvidia RTX 5070/WLAN/Kb&Mse/W11 Pro/3Y PS NBD
Kód: NN25VPodrobný popis
Technické parametre
| 750W Graphite |
| U7-265 Intel ARL Ultra 7 |
| 32 GB DDR5, 2 x 16 GB, 5200 MT/s |
| 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| No Additional Hard Drive |
| - |
| NVIDIA GeForce RTX™ 5070 12GB GDDR7 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| Intel Wi-Fi 7 BE200 (2x2) 802.11ax Wireless LAN and Bluetooth |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - Black |
| Mouse included with Keyboard |
| Windows 11 Pro |
| McAfee Business Protection 1-year |
| Black |
| 3Y ProSpt |
Konektivita
|
Rozmery a hmotnosť
1. Height: 14.68 in. (372.90 mm) |
Starting weight: 19.00 lb (8.62 kg) |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 13.06 kg |
| EAN: | 5397184965870 |
| Délka: | 54 cm |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
| Hmotnosť: | 13.06 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Model procesoru: | Intel Core ultra 7-265 |
| Modelová rada: | GeForce RTX 5070 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Provedení počítače: | Tower |
| Rozhraní: | Thunderbolt |
| Šířka: | 49 cm |
| Typ sestavy: | Kancelářsky |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Výbava PC: | Klávesnice + myš |
| Výška: | 34.5 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
