Vogel's MA4000 - fixní TV držák L
Kód: 9870075867-2Podrobný popis
Spolehlivý držák na LCD s maximálním poměrem výkon/cena
Další vlastnosti:
- vzdálenost TV od stěny 30 mm
- nosnost 80 kg
- univerzální uchycení až do 600x400
- jednoduchá montáž
- veškerý potřebný montážní materiál je součástí balení
Související odkazy
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky na TV a monitory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.41 kg |
| EAN: | 8712285331404 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 3.4 |
| Hmotnosť: | 1.41 kg |
| Jiné: | fixní |
| Kód výrobcu: | MA 4000 |
| Model: | MA 4000 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Nosnost držáku: | do 15 kg |
| Nosnost držáku přesná: | 80 kg |
| Počet monitorů k uchycení: | 1 |
| Rozměr VESA uchycení: | 600 x 400 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 42.3x9.7x3.4 |
| Určení držáku: | Nástěnný |
| VESA standard: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
