SanDisk Ultra/micro SDHC/256GB/UHS-I U1 / Class 10/+ Adaptér
Kód: 2040500504Podrobný popis
Model: SanDisk Ultra
Provedení: Paměťová karta
Kapacita: 256 GB
Rozhraní: microSDHC
Rychlost čtení: 150 MB/s
Třída rychlosti SD karet: Class 10
Rozměry: 14.99 x 10.92 x 1.02 mm (ŠxVxH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 256GB micro SDXC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659200565 |
| Barva: | Neuvedeno |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kód výrobcu: | SDSQUAC-256G-GN6MA |
| Záruka: | 120 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 0.5 |
| Kapacita pamäťovej karty: | 256GB |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 50 |
| Presná rýchlosť čítania: | 150 MB/s |
| Rozhranie: | Není USB |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 10x15.2x0.5 |
| Rýchlosť čítania: | 101 - 150 MB/s |
| Šírka jedn. balenie: | 10 |
| Trieda rýchlosti SD kariet: | UHS-I U1 / Class 10 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ konektora: | Není |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDHC |
| Výška jedn. balenie: | 15.2 |
| Značka + modelový rad: | SanDisk Ultra |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
