SanDisk High Endurance/micro SDXC/256GB/Class 10/+ Adaptér/Bílá
Kód: 2040500539Podrobný popis
Paměťová karta SanDisk MicroSDXC High Endurance Video
Podporované formáty: microSDXC
Kapacita: 256 GB
Rychlost čtení: 100 MB/s
Rychlost zápisu: 40 MB/s
Třída rychlosti: Clas 10
Adaptér součástí balení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 256GB micro SDXC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 619659173227 |
| Barva: | Bílá |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | SDSQQNR-256G-GN6IA |
| Přesná rychlost zápisu: | 40 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 31 - 50 MB/s |
| Záruka: | 24 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 0.8 |
| Kapacita pamäťovej karty: | 256GB |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 25 |
| Podpora viacerých formátov: | Ano |
| Presná rýchlosť čítania: | 100 MB/s |
| Rozhranie: | Není USB |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 10.1x15.2x0.8 |
| Rýchlosť čítania: | 51 - 100 MB/s |
| Šírka jedn. balenie: | 10.1 |
| Trieda rýchlosti SD kariet: | Class 10 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ konektora: | Není |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDXC |
| Výška jedn. balenie: | 15.2 |
| Značka + modelový rad: | SanDisk High Endurance |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
