SanDisk Extreme PRO/micro SDXC/128GB/UHS-I U3 / Class 10/+ Adaptér
Kód: 2040500528Podrobný popis
PAMĚŤOVÁ KARTA SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I
Extrémní rychlost zajišťuje rychlý přenos dat, vysoký výkon aplikací a možnost rozlišení 4K UHD. Tato vysoce výkonná microSD karta je ideální pro telefony se systémem Android, akční kamery nebo drony. Zvládne nahrávání videa v rozlišení 4K UHD, rozlišení Full HD i fotografie ve vysokém rozlišení. Superrychlá paměťová karta SanDisk Extreme PRO microSDXC čte rychlostí až 170 MB/s a zapisuje rychlostí až 90 MB/s. Nabízí také výkonnostní třídu A2, která zajišťuje vysoký výkon aplikací a usnadní vám tak používání telefonu.
Kapacita: 128 GB
Kompatibilita: microSDHC, microSDXC, microSDHC UHS-I a microSDXC UHS-I
Rozměry: 10.92mm x 14.99mm x 1.02mm
Rychlost sekvenčního čtení: až 200 MB/s
Rychlost sekvenčního zápisu: až 90 MB/s
Dodatočné parametre
| Kategória: | 128GB micro SDXC |
|---|---|
| Záruka: | 360 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659188528 |
| Barva: | Neuvedeno |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kód výrobcu: | SDSQXCD-128G-GN6MA |
| Přesná rychlost zápisu: | 90 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 51 - 100 MB/s |
| Záruka: | 360 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 0.9 |
| Kapacita pamäťovej karty: | 128GB |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 25 |
| Presná rýchlosť čítania: | 200 MB/s |
| Rozhranie: | Není USB |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 10x15.1x0.9 |
| Rýchlosť čítania: | 151 - 200 MB/s |
| Šírka jedn. balenie: | 10 |
| Trieda rýchlosti SD kariet: | UHS-I U3 / Class 10 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ konektora: | Není |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDXC |
| Výška jedn. balenie: | 15.1 |
| Značka + modelový rad: | SanDisk Extreme PRO |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
