SanDisk Ultra Flair/64GB/USB 3.0/USB-A/Modrá
Kód: 2040501405Podrobný popis
SanDisk Ultra Flair USB™ 3.0 flash disk zajišťuje rychlé přesuny Vašich dat mezi jednotlivými médii, tím zkrátí Vaše čekání. Díky USB 3.0 přenese Vaše data rychleji než standardní USB 2.0. Stylový elegantní kovový design je navržen tak, aby byl dostatečně pevný a odolával nárazům. Umožňuje nastavitelnou ochranu heslem, takže si můžete být jistí, že Vaše data zůstanou soukromá a viditelná je pro Vámi zvolené osoby.
Technické detaily:
- kapacita 64 GB
- USB 3.0 je zpětně kompatibilní s USB 2.0
- přenosová rychlost až 150 MB/s, rychlost zápisu nižší
- SanDisk Secure Access software (vyžaduje stažení): chrání vaše soukromé soubory heslem (128-bit AES šifrování)
- funkci RescuePRO Deluxe pro obnovu smazaných dat lze stáhnout na www.sandisk.com
Připojení: USB 3.0 A vidlice
Rychlost datového přenosu: 150 MB/s
USB standard: USB 3.0
Materiál: Kov
Zasouvací USB konektor: Ne
Kapacita: 64 GB
Záruka: 60 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB kľúče |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 619659163051 |
| Barva: | Modrá |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | SDCZ73-064G-G46B |
| On the GO: | Ne OTG |
| OTG: | Ne |
| Záruka: | 60 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Ne |
| Hĺbka jedn. balenie: | 0.9 |
| Kapacita pamäťovej karty: | 64GB |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 50 |
| Presná rýchlosť čítania: | 150 MB/s |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) USB |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 10.1x15.2x0.9 |
| Rýchlosť čítania: | 101 - 150 MB/s |
| Šifrovanie: | AES-128 |
| Šírka jedn. balenie: | 10.1 |
| Trieda rýchlosti SD kariet: | Není |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ konektora: | USB-A |
| Typ pamäťovej karty: | Flash USB |
| Výška jedn. balenie: | 15.2 |
| Značka + modelový rad: | SanDisk Ultra Flair |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
