BELKIN USB 2.0 kabel A-B, řada standard, 1.8 m
Kód: 297405025Podrobný popis
Elegantní černý kabel značky Belkin určený prostandardní propojování USB 2.0 zařízení spočítačem. Vhodný je pro připojení tiskáren, skenerů, externích disků a množství dalších zařízení.
Barva: černá
Délka: 1,8 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlačiarňové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 745883713387 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 1,6 - 1,9 m |
| Hloubka jedn. balení: | 5 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Kód výrobcu: | F3U154bt1.8M |
| Přesná délka: | 1,8 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 23x7.8x5 |
| Typ: | Kabely |
| USB Type A: | 1 M |
| USB Type B: | 1 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 2.0 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
