Kingston DC2000B/240GB/SSD/M.2 NVMe/5R
Kód: 2050600996Podrobný popis
KINGSTON ENTERPRISE DC2000B NVMe
Kingston DC2000B je vysoce výkonný SSD disk PCIe 4.0 NVMe M.2, který využívá nejnovější rozhraní PCIe Gen 4x4 se 112 vrstvami 3D TLC NAND. Ideálně se hodí pro použití ve velkokapacitních serverech pro montáž do racku jako interní zaváděcí jednotka (jednotky), aby se zachovalo cenné přední zatížení šachty pro disky.
Novinkou pro DC2000B je integrovaný hliníkový chladič, který nabízí širší tepelnou kompatibilitu pro širokou škálu systémů. DC2000B přináší nízkou latenci a vynikající konzistenci IO pro zvládnutí různé pracovní zátěže od aplikací spouštěcích jednotek až po vysokorychlostní ukládání aplikací do mezipaměti. DC2000B má nominální rychlost zápisu 0,4 DWPD a je na něj poskytována pětiletá záruka.
Kapacita: 240 GB
Rozhraní: M.2 PCIe 4.0 x4 2280 NVMe
Přenosová rychlost:
Přenosová rychlost:
* Čtení - 4500 MB/s
* Zápis - 400 MB/s
TBW: 175TB
Výdrž: 0.4 DWPD/5let
Provozní teplota: 0 - 70°C
Rozměry: 80mm x 22mm x 8.3mm
Hmotnost: 9g
Životnost: 2000000 h
Záruka: 5 let
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617345223 |
| Barva: | Bez barvy, Nevztahuje se |
| Form factor M.2: | 2280 (80x22mm) |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kapacita disku: | 240 GB |
| Kód výrobcu: | SEDC2000BM8/240G |
| Modelová rada: | Kingston DC2000B |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | Bez otáček rpm |
| Paměťové čipy: | 3D TLC |
| Provedení disku: | Interní |
| Rozhraní M.2 PCIe 4.0 NVMe: | Ano |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ano |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.2x12.9x1.4 |
| Rychlost čtení: | 4500 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 400 MB/s |
| TBW - přesná: | 175 TB |
| TBW - rozsah: | 101 - 200 TB TB |
| Typ úložiště: | SSD |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| Záruka: | 60 |
| Formát SSD disku: | M.2 |
| Kapacita HDD od - do: | 200 - 256 GB GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
