Xiaomi Redmi Watch 6 Obsidian Black
Kód: 95XIW472Podrobný popis
Xiaomi Redmi Watch 6
* středový rámeček z vysoce pevné hliníkové slitiny + korunka z nerezové oceli + vysokopevnostní polymerové vlákno
* až 12 dní běžného používání
* podpora detekce srdečního tepu pod vodou
* více než 150 sportovních režimů
* sledování zdraví (včetně srdečního tepu, hladiny kyslíku v krvi, spánku, monitorování stresu atd.)
* vhodné pro plavání v bazénech, mělké vodě a další aktivity v mělké vodě
Aplikace: Xiaomi Health
Displej: 2,07” AMOLED 432*514, 60Hz, až 2000 nitů, AOD, 2,5D sklo
Voděodolnost: 5 ATM
Materiál řemínku: TPU
Konektivita: Bluetooth® 5.4
Senzory:
* akcelerometr
* gyroskop
* optický senzor tepové frekvence a kyslíku v krvi
* okolního světla
* geomagnetický
Baterie: 550mAh Li-Pol
Pohotovostní doba: až 24 dní
Barva: Obsidian Black
Rozměry: 46,45*40,03*9,94mm
Hmotnost: 31g bez řemínku
Obsah balení:
* Redmi Watch 6
* řemínek (nastavitelná délka: 135-205 mm)
* nabíjecí kabel
* uživatelská příručka
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smarthodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 6932554452520 |
| Běh: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Cyklistika: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Fitness: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 550 mAh |
| Kód výrobcu: | 68699 |
| Max výdrž v poh. rež. - rozsah: | 22 - 30 dní |
| Monitoring spánku: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Turistika: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Vodotěsnost: | 50 m (5 ATM) |
| Výdrž (bežné použ. ) - rozsah: | 11 - 15 dní |
| Wi-Fi: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Akcelerometer: | Ano G-Sensor |
| Farba - presná: | Obsidian Black |
| Farba remienka: | Černá |
| Farba remienka - presná: | Obsidian Black |
| Futbal: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 10.3 |
| Chôdza: | Ano |
| Kompatibilný OS telefónu: | Android + iOS |
| Materiál remienka: | TPU |
| Max výdrž v poh. režime: | 24 |
| Meranie tempa: | Ano |
| Meranie tepovej frekvencie: | Ano |
| Modelový rad: | Xiaomi Redmi Watch 6 |
| Možnosť bezkontaktných platieb: | Ne |
| Notifikácia z telefónu: | Ano |
| Obsah balenia: | hodinky, řemínek, nabíjecí kabel, uživatelská příručka |
| Operačný systém: | Vlastní OS výrobce |
| Ovládanie telefónu: | Ano |
| Plávanie: | Ano |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 20 |
| Pripomenutie pohybu: | Ano |
| Rozlíšenie displeja: | 432x514 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 6.7x10.2x10.3 |
| Saturácia kyslíka v krvi: | Ano |
| Senzor okolitého svetla: | Ano |
| Šírka jedn. balenie: | 6.7 |
| Šport a zdravie kompatibilný: | Ano |
| Tvar ciferníka: | Hranatý |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Typ remienka: | Sportovní |
| Uhlopriečka displeja ["]: | 2,07 |
| Určenie: | Unisex |
| Veľkosť púzdra: | 47 mm |
| Výdrž batérie: | 12 bežné používanie |
| Výška jedn. balenie: | 10.2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
