GIGABYTE zdroj UD1300GM PG5, 1300W, 80+ Gold, 140mm fan
Kód: 207259820Podrobný popis
Model: Gigabyte UD1300GM PG5
Formát zdroje: ATX 12V v3.0
Výkon zdroje: 1300 W
Konektory:
*1x ATX/MB 20+4 Pin
*2x CPU/EPS 4+4 Pin
*1x PCIe 16 Pin
*8x PCIe 6+2 Pin
*12x SATA
*2x 6+4-Pin floppy
Typ ventilátoru: 140mm Hydraulic Bearing(HYB)
PFC: Active PFC
Vypínač napětí: Ano
Certifikace 80PLUS: Gold
Modulární kabeláž: Ano
Rozměry: 150 x 160 x 86 mm
Záruka: 10 let
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 4.2 kg |
| EAN: | 4719331553388 |
| Balení zdroje: | Neuvedeno |
| Barva: | Černá |
| Barva zdroje: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 22.3 |
| Hmotnosť: | 4.2 kg |
| Kód výrobcu: | GP-UD1300GM PG5 |
| Konektor Floppy 4 pin: | 2 |
| Konektor napájení CPU: | 2x 4+4pin pin |
| Konektor napájení MB: | 20+4 pin |
| Konektor PCI-E 8/6+2: | 8 počet |
| Konektor PCI-Express celkem: | 9 |
| Konektor SATA 15pin: | 12 počet |
| Model: | Gigabyte UD1300GM |
| Modelové označení: | Gigabyte UD1300GM |
| PCI-E 16pin 12V-2x6: | 1 počet |
| PCI-E 16pin 12VHPWR: | 1 počet |
| PFC filtr zdroje: | Aktivní PFC |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.9x35.4x22.3 |
| Účinnost zdroje: | 80PLUS Gold |
| Ventilátor zdroje: | 140 mm |
| Výkon zdroje: | 1300 W |
| Vypínač napájení: | Ano |
| Záruka: | 120 |
| Zero RPM Mode: | Ano |
| Formát zdroja: | ATX 3.0 |
| Modulárny zdroj: | Áno |
| Výkon zdroja: | 1300 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
