CRUCIAL DIMM DDR4 32GB (Kit of 2) 3200MHz CL22, Pro
Kód: 203100305Podrobný popis
Model: Crucial Pro
Určeno pro: Desktop
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32 GB
Podsvícení: Ne
Frekvence paměti: 3200 MHz
Korekce chyb (ECC): Non-ECC
CAS Latency: CL22
XMP: Ano
Počet modulů v balení: 2x 16 GB
Záruka: 10 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 649528937780 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Intel XMP: | Ano |
| Kód výrobcu: | CP2K16G4DFRA32A |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL22 |
| Farba chladiča: | Černá |
| Frekvencia: | 3200 MHz |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 1.2 |
| Chladenie: | Pasivní |
| Kapacita pamäte: | 32 GB |
| Modelový rad: | Crucial Pro |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet modulov v balení: | 2x16GB |
| Podpora korekcie chýb: | žádná |
| RGB podsvietenie: | Ne |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 12.6x17.8x1.2 |
| Šírka jedn. balenie: | 12.6 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Výška jedn. balenie: | 17.8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
