Crucial 32GB DDR4 3200MHz CL22
Kód: 2031002958Podrobný popis
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL22
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 649528822475 |
| Hloubka jedn. balení: | 0.6 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | CT32G4DFD832A |
| Počet modulů v balení: | 1x32GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.7x16.8x0.6 |
| Systém: | Desktop |
| XMP: | Ne |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL22 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
