32GB DDR5 6000MHz Crucial Pro OC CL36 (2x16GB) w
Kód: 2031004489Podrobný popis
Crucial Pro Overclocking 32GB Kit (16GBx2) DDR5-6000 UDIMM, bílá
Technologie: DDR5
Frekvence: 6000Mhz
CASLatence: 36CL
Typ modulu: UDIMM
Velikost: 32GB Kit (16GBx2)
Počet modulů: 2
Napětí: 1.35V(5V ext)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 649528943019 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Kód výrobcu: | CP2K16G60C36U5W |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL36 |
| Farba chladiča: | Bez chladiče |
| Frekvencia: | 6000 MHz |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 1.1 |
| Kapacita pamäte: | 32 GB |
| Modelový rad: | Crucial Pro |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet modulov v balení: | 2x16GB |
| RGB podsvietenie: | Ne |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 18.1x13.3x1.1 |
| Šírka jedn. balenie: | 18.1 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Výška jedn. balenie: | 13.3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
