SO-DIMM 32GB DDR4-3200MHz ADATA CL22, 2048x8
Kód: 203A2083Podrobný popis
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32GB
Frekvence paměti: 3200Hz
Časování: CL22
Počet modulů v balení: 1 x 32 GB
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4710273776620 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | AD4S3200732G22-SGN |
| Systém: | Notebook |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL22 |
| Farba chladiča: | Bez chladiče |
| Frekvencia: | 3200 MHz |
| Hĺbka jedn. balenie: | 1 |
| Chladenie: | Bez chlazení |
| Kapacita pamäte: | 32 GB |
| Modelový rad: | Adata |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet modulov v balení: | 1x32GB |
| RGB podsvietenie: | Ne |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 5.6x17x1 |
| Šírka jedn. balenie: | 5.6 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | SO-DIMM DDR4 |
| Výška jedn. balenie: | 17 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
