HP NTB EliteBook 8 G2a 16" RAI7-450 WUXGA 400 IR 5MP,1x16GB,512GB,WiFi7,BT,FpS,bckl kbd,bez adapteru,Win11Pro, 3y onsite
Kód: HP-DG1N1ETPodrobný popis
HP EliteBook 8 G2a
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen™ AI 7 450 (max. zvýšená frekvence 5,1 GHz, 16 MB mezipaměti L3, 8 jader, 16 vláken)
NPU: 50 TOPS
Paměť: 16GB paměť DDR5-5600 MT/s (1× 16 GB) Přenosová rychlost až 5 600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 / 1
Pevný disk: Disková jednotka SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: 16" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 400 nits
Grafická karta: Grafická karta AMD Radeon™ 860M
Audio: 2 Reproduktory
Web kamera: 5Mpx IF AI
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) a Bluetooth® 6.0 AIM-T
Porty USB:
*1× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (napájený port)
*1× USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
*2× Thunderbolt™ 4 s USB Type-C® s přenosovou rychlostí 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
Další porty:
*1× HDMI 2.1
*1× kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (stereo)
*1× slot pro nano bezpečnostní zámek
*Kabel HDMI se prodává samostatně
Baterie: 3článková Li-ion polymerová HP s dlouhou výdrží (68 Wh)
Napájení: 65 až 100W napájecí adaptér AC (doporučeno, prodává se samostatně)
Barva: Ledovcově stříbrná
Materiál: FERT
Rozměry: 359 × 250 × 11,5-15,5 mm
Hmotnost: 1,74
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.52 kg |
| EAN: | 826581047575 |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Farba: | Stříbrná |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnosť: | 2.52 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | DG1N1ET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Model: | G2a |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | AI7-450 |
| Šířka: | 359 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Výška: | 15,5 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | HP |
| Batéria - kapacita: | 68 Wh |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Hĺbka: | 250 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.6 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,1 GHz |
| Modelový rad: | HP EliteBook 8 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 860M Graphics |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 30.7x42.4x6.6 |
| Šírka jedn. balenie: | 30.7 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen AI 7 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 42.4 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
